Latex+Memory Organic матрац для новонароджених

51.6.01
2190,00
грн.
Наповнення:

– Голкопробивне волокно з віскозної ниткою;
– Натуральний латекс з Memory ефектом;
– Кокосова койра;
– Голкопробивне волокно з віскозної ниткою.

Гарантія 18 місяців
Розмір: 120*60*10 см.
Екологічний сертифікат згідно ISO 14024:2002;

Матрац з двостороннім жорсткістю сторін розрахований з народження до 3 років. Сон на матраці Latex+Memory буде міцним і здоровим, немов на хмаринці в невагомості.
Розмір: 120*60*10см.

СКЛАД:
✔️Чохол зроблений із трикотажного полотна з вмістом органічної бавовняної нитки. Полотно не викликає алергічних висипань та інших подразнень шкіри. Завдяки своїй міцності тканина довговічна і зносостійка. Чохол на блискавки по периметру, стеганний.

✔️Кокосова койра з натуральним латексом: довговічний і якісний матеріал, що має високу щільність і забезпечує необхідну жорсткість для належного формування і розвитку дитячого хребта. НЕ алергенний, пропускає повітря, не утримує вологу і запахи. Кокосова койра цілком природний і натуральний матеріал.

✔️Latex + Memory: цей новітній матеріал з вмістом натурального латексу (з ефектом пам'яті.) Ідеально підлаштовується під форму тіла і забезпечує комфорт під час сну. Еластичний і пружною. Завдяки перфорації по всій поверхні матрац добре вентилюється. Латексмемори дуже довговічний і не піддається деформації, зберігає форму протягом усього періоду експлуатації.

✔️Для скріплення шарів використовують голкопробивне волокно з віскозної ниткою.Наповнення: Натуральний латекс | кокосова койра

Ступінь жорсткості: Середній / Жорсткий

Розмір: 120х60х10

Тип матрацу: Двосторонній

Weight: 3000g

Click to order
Total: 
Введіть код сертифікату/промокоду (При наявності)
Payment method