Подушка для годування новонароджених і вагітних Veres Sleepyhead 65х70

301.04
540,00
грн.

Матеріал: чохол - бязь (бавовна), наповнювач - холлофайбер
Розміри: 165*70 см

Чохол на блискавці – бязь – натуральна бавовна, дыщащий і екологічно чистий матеріал, приємний на дотик. Наповнювач подушки - холлофайбер. Всі матеріали гіпоалергенні - безпечні для здоров'я.

Холлофайбер – гіпоалергенний матеріал високої щільності, не має запаху, не деформується і має пружну структуру. Подушка для годування Верес спеціальної форми дозволяє вам зайняти найбільш комфортне і правильне положення, підтримує спину, знижує навантаження на хребет. Завдяки такій подушці ви зможете легко тримати малюка і правильно прикладати його до грудей. Подушка для годування Верес виготовлена з якісних матеріалів. Вона наповнена кульками з холлофайбер, які рівномірно розподілені по всьому об'єму подушки.

Veres Sleepyhead подушка багатофункціональна, її можна використовувати під час вагітності, після пологів, для годування дитини(при годуванні дитини - дає можливість годувати в зручному для всіх положенні, зменшити навантаження на хребет, підтримувати малюка на рівні грудей). Подушку можна використовувати в якості позиціонера для немовляти. З подушкою Veres Lovely Baby ваше маля зможе пізнавати світ, спираючись на неї, роблячи свої перші досягнення.

Наволочка подушки (100% бавовна-бязь)на блискавці,при необхідності можна регулювати пружність.Колір: Різнокольоровий

Наповнення: Холлофайбер

Призначення: Для вагітних і годування дитини

Тканина: Бавовна-бязь

Застібка: Потайна блискавка

Click to order
Total: 
Введіть код сертифікату/промокоду (При наявності)
Payment method