Пелюшка після купання з куточком (капюшоном) Dino 80х120

190.01
450,00
грн.
Кожна мама з особливим трепетом ставиться до процесу купання свого малюка. Ви переживаєте температури води в дитячій ванночці і ретельно добираєте перші дитячі шампуні. Так само важливо, щоб повітря в приміщенні, де Ви купаете дитини, було не холодним. Звичайно ж, потрібно подбати і про те, щоб після процедури купання, Ви могли загорнути дитину в добру пелюшку, обсушити і зігріти його після водних процедур.

Переваги товару

  • Рушник для немовлят виготовляється з 100% бавовни. Матеріал – повністю безпечний для шкіри дитини. Будь фарбування текстилю виконується виключно екологічними барвниками без токсичних смолистих домішок.
  • Продукція не втрачає свій вигляд і характеристики навіть після тривалих циклів прання. Вона не вимагає серйозного догляду і легко адаптується до високих температур, що дозволяє очищати поверхню від самих серйозних забруднень.
  • У складі виробів відсутні грубі волокна. Витирання не дратує ніжну шкіру малюка. Після використання виключається поява почервоніння.
  • Махрові полотенечка можна використовувати для поліпшення циркуляції крові, так як тканина з дрібними ворсинками забезпечує масажний ефект. При цьому матеріал дихає, захищаючи малюка від пітніння та перегрівання.
  • Рушник для новонароджених сприятливо впливає на шкірні покриви дитини. Дитина після купання відчуває себе комфортно і затишно, так як йому не страшні протяги і холод.

Колір: Бежевий

Призначення: Рушник з капюшоном

Тканина: Махра

Click to order
Total: 
Введіть код сертифікату/промокоду (При наявності)
Payment method