Пелюшка після купання з куточком (капюшоном) Cat 80х120

190.05
450,00
грн.
Кожна мама з особливим трепетом ставиться до процесу купання свого малюка. Ви переживаєте температури води в дитячій ванночці і ретельно добираєте перші дитячі шампуні. Так само важливо, щоб повітря в приміщенні, де Ви купаете дитини, було не холодним. Звичайно ж, потрібно подбати і про те, щоб після процедури купання, Ви могли загорнути дитину в добру пелюшку, обсушити і зігріти його після водних процедур.

Переваги товару

  • Полотенце для новорожденных изготавливается из 100% хлопка. Материал – полностью безопасен для кожи младенца. Любое окрашивание текстиля выполняется исключительно экологичными красителями без токсичных смолистых добавок.
  • Продукция не теряет свой вид и характеристики даже после продолжительных циклов стирок. Она не требует серьезного ухода и легко адаптируется к высоким температурам, что позволяет очищать поверхность от самых серьезных загрязнений.
  • В составе изделий отсутствуют грубые волокна. Вытирание не раздражает нежную кожу малыша. После использования исключается появление покраснений.
  • Махрові полотенечка можна використовувати для поліпшення циркуляції крові, так як тканина з дрібними ворсинками забезпечує масажний ефект. При цьому матеріал дихає, захищаючи малюка від пітніння та перегрівання.
  • Рушник для новонароджених сприятливо впливає на шкірні покриви дитини. Дитина після купання відчуває себе комфортно і затишно, так як йому не страшні протяги і холод.

Колір: Білий

Призначення: Рушник з капюшоном

Тканина: Махра

Click to order
Total: 
Введіть код сертифікату/промокоду (При наявності)
Payment method