Наша продукція
Графік роботи: Пн-Пт 9:00-18:00
Обмін і поверенення
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» при виявленні дефектів, ви можете повернути товар неналежної якості протягом 14 днів з моменту покупки або обміняти товар, за умови виконання всіх норм передбачених Законом.

Обов'язково зберігайте упаковку. При зверненні Вам потрібно надати і сам товар (без пошкоджень під час розпакування і використання), всі комплектуючі та упаковку товару зі штрих-кодом виробника а також документ, що підтверджує придбання товару в Baby Veres.

В разі претензій щодо якості товару, обмін товару проводиться за наступним алгоритмом:
- покупець привозить, відправляє перевізником або доставляє іншим узгодженим з відділом сервісу способом товар щодо якого має претензію за власний кошт.
- відділ сервісу перевіряє товар на дотримання правил та умов експлуатації та використання за призначенням (наявність слідів рідини, наявність ознак надмірного навантаження або неправильного транспортування чи зберігання)
- в разі виявлення фабричного браку, Бебі Верес замінює товар на аналогічний якісний, компенсує покупцю вартість доставки, якщо доставка до відділу сервісу була здійснена перевізником, та за власний кошт доставляє заміну покупцю.


Обмін товару не проводиться якщо:

  1. Немає документу, що підтверджує покупку у нас (фіскальний чек);

  2. Товар і його упаковка були пошкоджені і всі бирки і ярлики на місці. Також, якщо товар був у вживанні, наявні сліди використання, подряпини, потертості і т.д .

  3. Товар не був складний в упаковку таким же чином, як і при отриманні.

Для оформлення повернення зателефонуйте за номером +380 (50) 465-30-58, або напишіть на пошту service@babyveres.com.ua


Зверніть увагу!
Відповідно до постанови Кабінету міністрів №172 від 19 березня 1994 року про реалізацію окремих положень закону України «Про захист прав споживачів», не підлягають поверненню:

постільна білизна, рушники, покривала, пледи;

подушки, ковдри;

нижню білизну, боді, панчішно-шкарпеткові вироби;

нічні сорочки, халати, піжами, домашні костюми;

рукавички, рукавиці.

Повернути ці товари можна тільки через виявлення браку або невідповідності замовлення.

Також зверніть увагу: обміну та поверненню не підлягають подарункові сертифікати.


Гарантія

Гарантія на товар українського виробника Baby Veres 24 місяців. З питань гарантії або гарантійних випадків звертайтеся в наш сервісний відділ за тел. +380 (96) 157-17-39
Повернення коштів

Для повернення коштів за оплачений але ще не отриманий товар необхідно заповнити заяву.
За отриманням форми заяви просимо звертатися до менеджера за номером +380952857032